http://up.sibdownload.com/uploads/140022317236691.png  http://up.sibdownload.com/uploads/140022315471951.png  http://up.sibdownload.com/uploads/140022315477112.png  http://up.sibdownload.com/uploads/140022315478653.png


-هركس كه در دل برای سرنوشت خود، سرنوشت این ملت و آینده ایران اسلامی ارزش قائل است آن كسی كه برای استقلال و هویت ملت خود ارزشی قائل است، آنكسی كه از تسلط قدرتهای بیگانه بیزار است، آن كسی كه برایش آینده این كشور و این ملت و آینده دنیای اسلام یك هدف بزرگ محسوب می شود، آن كسی كه ازرنج های ملت فلسطین دلش خون است ... آن كسی كه مایل است بیش از یك میلیارد مسلمان دنیا قدرت عجیبی را تشكیل بدهند كه بشریت را به سمت كمال هدایتكنند و خودشان در قله كمال قرار بگیرند، آن كسی كه این احساسات و این دركها را دارد و حاضر است در این راه قدمی بردارد او بسیجی است.

از بیانات مقام معظم رهبری در اجتماع خانواده های مكرم شهدای اراك 

******

- وجود بسیج باید ما را وادار كند به شكر الهی، نشاط جوانان بسیجی باید ما را وادار كند به شكر الهی...

از بیانات مقام معظم رهبری در اجتماع بسیجیان 

******

- بسیج یعنیحضور بهترین و بانشاط ترین و باایمان ترین نیروهای عظیم ملت در میدان هاییكه برای منافع ملی، برای اهداف بالا، كشورشان به آنها نیاز دارد، همیشهبهترین و خالص ترین و شرافتمندترین و پرافتخارترین انسانها این خصوصیات رادارند. بسیج در یك كشور، معنایش آن زمره‌ای است كه حاضرند این پرچم افتخاررا بر دوش بكشند و برایش سرمایه گذاری كنند.

از بیانات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان 

******

- چرا درتبلیغات جهانی و رادیوها به بسیج اهانت می شود؟ بسیج را كه در خور تشویق وتعظیم و تحسین است مورد اهانت و بی مهری قرار می‌دهند؟ چون نقش بسیج را درحفظ استقلال ملی، در حفظ غرور ملی در حفظ افتخارات ملی، در تأمین منافعملی، و بالاخره از همه در اعلاء پرچم اسلام و نظام جمهوری اسلامی می‌دانندبه جد با بسیج دشمنند، امّا دشمنی آنها فایده‌ای ندارد.

از بیانات مقام معظم رهبری در اجتماع بزرگ بسیجیان

تاریخ : سه شنبه 19 فروردین 1393 | 06:36 ب.ظ | نویسنده : Mehrdad Mohammadi nia | نظرات()
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->
http://tuningam.ir/wp-content/uploads/2013/01/banner.gif
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->
تمامی حقوق برای پایگاه مقاومت تاسوعا محفوظ است.
کد نویسی توسط: گروه تخصصی محمدرضا جعفری